Anasayfa       Hakkımızda      Uygulama Alanları       Mediasite Sistemi       Kiralama-Hizmet      Bize Ulaşın      English
 
 
 
Kongre Seminer Etkinlikleri

Kongre, seminer gibi katılımın yüksek olduğu, büyük çaba ve masraflar yapılarak gerçekleştirilen etkinliklerde, çok değerli bilgi paylaşımı olmaktadır. Bu paylaşımın etkin ve kalıcı olabilmesi için katılımcılara, yapılan sunumları kayıtlarının verilmesi son derece önemlidir.

İçerik itibari ile slayt destekli yapılan bu sunumların, klasik video çekimi, veya sadece slaytların dağitımı gibi eski metodlarla paylaşılması son derece yetersiz bulunmaktadır.

Mediasite sistemi ile konuşmacının görüntüsü, sesi ve slaytları tam senkronize olarak kayıt edilebilmekte, bu sayede izleyici olabilecek en etkin haliyle kayıtlardan yararlanabilmektedir.

Özellikle aynı anda birden fazla salonda yapılan kongre organizasyonlarının, Mediasite ile kayıt edilmesi ve katılımcıların izleyemedikleri sunumlara erişebilmesi, tartışmasız büyük yarar sağlar.

Mediasite sistemi sahip olduğu özellikleri ile kongre kayıt ve internet üzerinden yayınlanabilmesini sağlayan en gelişmiş sistemdir.

 

 

 
Önemli Özellikleri

Yapılan kayıt post prodüksiyon gerektirmeden sunum sonunda izlemeye hazırdır

Konuşmacıya hiç bir müdahele ve değişiklik gerektirmez. (Önceden slayt alımı, yazılım yüklenmesine gerek yoktur

Yüksek kaliteli slayt ve video içerir. Slaytlar orijinal kalitesinde kayıt edilir.
İzleyici sunumun istediği anına yada slayta kolayca erişebilir

Özel yazılımı sayesinde yüksek performansla internetten canlı yada arşivden izlenebilir

Internet yayınında izleyici soru sorabilir veya geri besleme anketlerine katılabilir

İzlenmesi için herhangi özel yazılıma ihtiyaç yoktur

Detaylı izleme raporları alınabilir

 

Örnek yayın izlemek için lütfen tıklayın...
 

 

 

 

 

Anasayfa      Hakkımızda      Uygulama Alanları       Mediasite Sistemi       Kiralama-Hizmet      Bize Ulaşın       English